Ziraat Katılım Bankası Yeni Personel Memur Alımı

20 Aralık 2016 Salı |

Ziraat Bankası ve Ziraat Bankası’na bağlı olarak açılacak Ziraat Katılım Bankası toplam 3 bin personel alımı yapacak. Peki adaylar için nelere dikkat edilecek? Ziraat Bankası personellerini seçerken hangi şartları ön planda tutacak? işte detaylar…

Bilindiği üzere kısa bir süre önce Türkiye’nin en önemli kamu bankası olan Ziraat Bankası da diğer bankalar gibi katılım bankacılığına adım atmak için harekete geçmişti. Sonuç belli oldu ve Ziraat Bankası Ziraat Katılım Bankası adı altında yeni bir banka kuruyor.

Faizsiz bankacılık yapacak olan Ziraat Katılım Bankası tabiki yeni bir banka olduğu için personel ve memura ihtiyaç duyacak dolayısıyla yeni banka eleman alımı yapacak. İlk yapılan duyurulara göre söz konusu bankanın bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 bin yeni bankacılık personel alımı yapılacak.

Bunlar arasında en fazla banko görevlisi ve servis görevlisi alımı yapılacak. Yapılan duyuruda iş başvurularının henüz başlamadığı ancak başladığında resmi olarak duyurulacağı belirtilirken başvuru yapmak isteyen adayların özgeçmişlerine özel bir önem vermesinin gerektiği de belirtildi.

Ziraat Katılım bünyesindeki çalışanların maaşları henüz netlik kazanmadı ancak normal Ziraat Bankası pozisyonlarıyla aynı maaşların verileceği tahmin ediliyor. / ziraat bankası personel alımı

Mayıs ayında faaliyete başlaması düşünülen Ziraat Katılım Bankası personel alımına lise mezunu ve üniversite mezunu adaylar iş başvurusu yapabilecekler.

Ziraat Katılım Bankası Personel Alımı

ziraat katılım bankası insan kaynakları

ziraat bankası insan kaynakları

ziraat bankası personel alımı başvuru formu

ziraat katılım bankası personel alımı başvuru tarihleri 2015 form doldur

Ziraat Katılım Bankası Yeni Personel Memur Alımı

iş başvurusu, ilanlar, iş başvuru formu, ne iş yapar, yenibiriş.com, kariyer.net, insan kaynakları, nasıl başvuru yapılır, maaş ne kadar, sosyal haklar, başvuru şartları, çağrı merkezi, gişe görevlisi, gişe asistanı, memur alımı, genel merkez, istanbul, ankara, izmir, sınavlar, ne zaman

Gönderiler

 1. BİRSEN TAPARLİ ÇAKAR dedi ki:

  Merhaba
  Katılım bankalarında 16 yıllık iş tecrübem var. En son Operasyon yönetmeni olarak çalıştım. Yeni açılacak katılım bankalarında iş müracaatında bulunmak istiyorum. Gereğini rica ederim.

 2. Tuğçe üstün dedi ki:

  Bankacılık ve Sigortacılık mezunuyum sizinle çalışmak istiyorum

 3. Yunus Koçak dedi ki:

  Ziraat Teknikeriyim Bankanızda hizmet vermekten kıvanç ve gurur duyarım

 4. BİROL dedi ki:

  işletme lisans mezunuyum 3 yıllık bnkacılık tecrübem var halen daha özel bir bankada devam etmekteyim ama ziraat katılım bankası bünyesinde sizinle başarılarıma devam etmek istiyorum bu şansı bana verirseniz çok memnun olurum.

 5. Nihat Cankut YILDIRIM dedi ki:

  Kamu Yönetimi Lisans mezunuyum askerliğimi yaptım.20.03.1990 doğumluyum.Ziraat katılım Bankasında sizlerle çalışmak istiyorum.Gereğini saygılarımla arz ederim.

 6. zekiye dedi ki:

  iktisadi ve idari bilimler mezunuyum. yeni mezunum sizinle çalışmak isterim.

 7. hanife dedi ki:

  bankacılık ve sigortacılık mezunuyum sizinle çalışmak istiyorum

 8. yasemin dedi ki:

  Muhasebe ve vergi uygulamaları mezunuyum . Sizinle çalışmak isterim.

 9. can alcınkaya dedi ki:

  dıştıcaret ve lojistik mezunuyum işletme son sınıftayım sizinle calışmak istiyorum

 10. Hilal dedi ki:

  Merhaba . Şuanda alımlarınız var mı acaba ? Sizinle çalışmak isterim . Menkul kıymetler ve sermaye piyasası bölümü mezunuyum

 11. Ebru dedi ki:

  Bankanızda çaycılık yapmak istiyorum izmirde yaşıyorum

 12. Umay Kayın dedi ki:

  Merhaba ben Yaşar Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği MYO bölümünden 2015 yılında mezun oldum ve iş aramaktayım. Bir turizmci olarak da asıl mesleğimde değil bankacılık sektöründe çalışarak kariyerimi bu şekilde sürdürmek istiyorum. Ailemin tamamı banka emeklisi ve bu nedenle bankacılık sektöründe çalışmak benim için güvenilir ve saygın olacak. Şu anda iş alımlarınız devam ediyorsa lütfen beni bilgilendirin.
  Saygılarımla.

 13. Halime dedi ki:

  Bankacılık ve Finans lisans eğitiminin 4. Sınıf öğrencisiyim ziraat katılım bankasiyla çalışmayı cok isterim.

Gönderi Yap