Ziraat Bankası 2015 Personel Alımı İş Başvurusu

9 Şubat 2015 Pazartesi |

ziraatbankasiZiraat Bankası, 2015’te ağırlığı İstanbul olmak üzere toplam 125 şube açmayı planlıyor. Bunun yanı sıra illerin yeni gelişen merkezleri ile henüz banka şubesi olmayan ilçelerde de şube açacaklarım söyleyen Ziraat Bankası İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Peyami Ömer Özdilek, “Orta vadede şube sayısında 2 binli rakamlara ulaşmayı hedefliyoruz” diyor. Banka ayrıca bugünlerde 2014 son çeyreğinde yazılı kısmı tamamlanan personel alım sürecini sürdürüyor. Halen bu adaylarla sözlü sınav aşamasını tamamlamak üzere olan Ziraat Bankası, bu sürecin ardından 2 bin yeni personel alımını tamamlamış olacak. Türkiye genelinde ihtiyaçlar doğrultusunda alım yapmayı hedefleyen banka, böylece 2015’i 24 bin 500-25 bin arasında personel ile kapatacağını tahmin ediyor.

İşe alım sürecindeki genel ve özel şartları Ziraat Bankası’nın internet sitesi ve ulusal gazetelerde ilan ettiklerini hatırlatan Özdilek, bankanın işe alım şartlan hakkında şu bilgiyi veriyor:

“Örneğin servis görevlisi unvanında alacağımız adaylar için 1 Ocak 1984 ve sonrası doğumlu olmak ve lisans mezunu olma şartı aranırken, banko görevlisi unvanında alacağımız adaylar içinse 1 Ocak 1988 ve sonrası doğumlu olmak ve sadece ön lisans mezuniyet şartı aranıyor. Her iki unvanda da adaylar için mezun olunan bölüm şartı belirtilmemiş. Bu yıl iktisadi idari bilimler, hukuk ve mühendislik fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun adaylara yönelik müfettiş yardımcısı ve uzman yardımcısı unvanlı personel alımı yapmak da hedeflerimiz arasında.”

Ziraat Bankası, diğer bankaların aksine işe alım sınavlarını bu konuda uzman kuruluşlara yaptırıyor. Sınav başvuruları yine bu kuruluşların internet siteleri üzerinden almıyor. Yazılı sınavda başarılı olanlar ihtiyacın belli oranında aday başarı sıralamasına göre mülakata davet ediliyor. Mülakatta başarılı olan adaylara iş teklifi yapılması ve sözleşme imzalanması ile işe alım süreci tamamlanıyor. / Ziraat Bankası Personel Alımı

ziraat bankasi cagri merkezi is ilani

ziraat bankası eleman alımı 2015 başvuru formu doldur

ziraat bankası çağrı merkezi eleman alımı

ziraat bankası iş başvurusu formu doldur

ziraat bankası çağrı merkezi iş başvurusu

Ziraat Bankası 2015 Personel Alımı İş Başvurusu

iş başvurusu, ilanlar, iş başvuru formu, ne iş yapar, yenibiriş.com, kariyer.net, insan kaynakları, nasıl başvuru yapılır, maaş ne kadar, sosyal haklar, başvuru şartları, çağrı merkezi, gişe görevlisi, gişe asistanı, memur alımı, genel merkez, istanbul, ankara, izmir, sınavlar, ne zaman

Gönderiler

 1. Fatma Lazoğlu dedi ki:

  Bankanız bünyesinde gişe yetkilisi olarak çalışmayı bu konuda gerekli eğitimleri alıp güler yüzle hizmet vermeyi çok isterim . Kayseride ikamet ediyorum.

 2. Serap Durmus dedi ki:

  Merhabalar ;
  Bankacilikta gelecek planlamasi yapiyor oldugumdan ilk adimi sizinle atiyor olmak istemekteyim.

 3. ZEYNEP SÖNMEZ dedi ki:

  Çağrı merkezi elemanlığı

 4. nuray dedi ki:

  sınav tarihlerini ögrenebilir miyiz vede lisans üçüncü sınıf ancak devam zorunluluğu olmayan kişiler sınava başvuru yapabiliyorlar mı?

 5. hasan dedi ki:

  sizinle çalısmak heyacanlı ve yeni bir kariyer için ilk ve önemli bir adım olucak 😀

 6. HAVVA dedi ki:

  Adnan menderes üniversitesi kamu yönetimi bölümünden yeni mezunum.ziraat bankası personel kadrosunda yer almak istiyorum.bilginize arz ederim.

 7. Tuğba dedi ki:

  İşletme önlisans mezunuyum bankanizda calismaktan memnuniyet duyarim.

 8. Emsal dedi ki:

  Sizinle çalışmak istiyorum lise mezunuyum bankacılık hizmetinde çalışmaktan onur duyarım saygılarımla

Gönderi Yap