TEB 2015 Personel Eleman Alımı İş Başvurusu

9 Şubat 2015 Pazartesi |

tebTürkiye Ekonomi Bankası (TEB), bu yıl öncelikle şubesi bulunmayan bölgelerde yeni şubeler açmayı planlıyor. Bankanın 71 ilde faaliyet gösteren 551 şubesi bulunduğunu, bunlara geçen yıl 11 yeni şube eklendiğini söyleyen TEB İnsan Kaynakları ve İnovasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Nilsen Altıntaş, “Bu yıl gelişmelere bağlı olarak potansiyeli yüksek yerlerde şube açılışına devam etmeyi planlıyoruz. TEB olarak grup şirketlerimizle beraber 11 binin üzerinde çalışanımız bulunuyor. 2014’tc genel müdürlük ve şubelerimize iş hedeflerimiz doğrultusunda 250 yeni işe alım gerçekleştirdik. 2015 yılında da yine bu seviyede bir istihdam oluşturmayı planlıyoruz” diyor.

TEB de yeni personel alımında okulundan yeni mezun genç adayları tercih ediyor. Bazı görevler için iyi derecede İngilizce şartı ön koşul olurken, deneyimli adaylarda ise ilgili pozisyonda spesifik iş deneyimi (ki bu unvana veya pozisyonlara göre deneyim süresi ve yetkinlikler farklılaşıyor) aranıyor. Banka iş ilanlarını ise sosyal medya kanallarını kullanarak, bankanın Linkedln, Facebook ve Twitter hesapları üzerinden duyurmayı tercih ediyor. Ayrıca, Tebdekariyer.com.tr sitesi ile kariyer portalları üzerinden de başvuruları kabul ettiklerini söyleyen Altıntaş, işe alım süreçlerine ilişkin şu bilgiyi veriyor: “Hanını yayınladığımız her pozisyonumuz için kriterleri uygun olan tüm adaylarla görüşüyoruz. Deneyimli alımlarımızda hem İK hem de ilgili işkolu olmak üzere görüşmelerimizi gerçekleştiriyor; pozisyona göre kişilik envanteri uyguluyor, gerekli kontrollerden sonra adaya teklifimizi iletiyoruz. Yeni mezun veya deneyimsiz alımlarımızda ise yetenek testi ve pozisyona göre İngilizce sınavı ve kişilik envanteri uygulayarak işe alımlarımızı yapıyoruz.” / TEB Personel Alımı

TEB 2015 Personel Eleman Alımı İş Başvurusu

iş başvurusu, ilanlar, iş başvuru formu, ne iş yapar, yenibiriş.com, kariyer.net, insan kaynakları, nasıl başvuru yapılır, maaş ne kadar, sosyal haklar, başvuru şartları, çağrı merkezi, gişe görevlisi, gişe asistanı, memur alımı, genel merkez, istanbul, ankara, izmir, sınavlar, ne zaman

Gönderiler

  1. Mustafa Kemal Aydın dedi ki:

    16 yıllık bankacılık tecrübem bulunmaktadır.
    gişe, bireysel operasyon ve bireysel pazarlama servisleride görev yaptım. bankacılık tecrübem ve müşteri portföyümle aranıza katılmak beni mutlu eder.
    Saygılarımla

  2. hacer üzel dedi ki:

    İki yıllık üniversite mezunuyum bankanızda gişe görevlisi olarak çalışmak istiyorum bu işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Gönderi Yap