QNB finansbank personel alımı 2017

30 Aralık 2016 Cuma |

Son olarak QNB tarafından satın alınan Finansbank insan kaynakları planlamaları doğrultusunda 2017 yılına ilişkin beklentilerini paylaştı. Bankacılık sektörünün önde gelen ve güçlü olan bankalarından bir olarak faaliyetlerini sürdüren QNB Finansbank 2017 yılında yeni işe alımlar yapmayı planlıyor. Söz konusu banka personel alımı konusunda önümüzdeki yıl lider bankalardan biri olacak. QNB yeni yılda yaklaşık 1500 adet yeni personel alımı yapmayı planlıyor.

Bankanın şu an itibariyle tüm Türkiye çapında 630 şubesi ve bu şubeler ile genel merkez ve alt kuruluşlarında çalışan toplam 14 bin adet çalışanı bulunuyor. QNB tarafından satın alındıktan sonra kaliteli hizmet ve büyüme anlayışını devam ettirmek isten kuruluş 2017 yılında 1500 kişiyi daha bünyesine katarak yoluna devam edecek.

Bankanın insan kaynakları müdürü yaptığı açıklamalarda operasyonlarda ve müşterilere verilen hizmet ve uygulamarın kalitesinde derinleşmeye gideceklerini ve bu hizmetlerin kalitesini arttıracaklarını dile getirdi.

QNB Finansbank yetkilisi şöyle konuştu:
Organizasyonel verimliliği arttırmak amaçlı yapılan değişiklikler, büyüme veya turnover sonrası 1.500’ün üzerinde işe alım gerçekleştirmeyi düşündüklerini söyleyen Alp, “İşe alımları Türkiye genelindeki farklı şubelerimiz, saha satış, çağrı merkezi ve genel müdürlük ekiplerimiz için gerçekleştireceğiz. Genel müdürlük kapsamında yaptığımız Management Trainee ve Müfettiş Yardımcısı işe alımlarımızı ise her yıl Finans Up ve Finans Audit Pro üzerinden Haziran ayında yapıyoruz. Şube ekiplerimizi ise Career programı kapsamında Haziran ayında mezun olacak üniversite öğrencileri arasından seçeceğiz. Onun haricindeki tüm işe alımlarımızı yıl içerisine yayılmış bir şekilde gerçekleştireceğiz. QNB Finansbank olarak yöneticileri kurum içerisinden yetiştirmeye yönelik bir yaklaşım benimsiyoruz. Bu kapsamda, organizasyonel verimliliği arttırmak amaçlı yaptığımız değişiklikler, büyüme veya turnover sonrası gerçekleşen terfi ve görev değişikliklerine bağlı olarak açılan pozisyonlar için yeni mezun alımı yapıyoruz. Bu çerçevede baktığımızda alımlarımızın yüzde 80’inden fazlası yeni mezunlardan oluşuyor” diyor.

QNB finansbank personel alımı 2017

iş başvurusu, ilanlar, iş başvuru formu, ne iş yapar, yenibiriş.com, kariyer.net, insan kaynakları, nasıl başvuru yapılır, maaş ne kadar, sosyal haklar, başvuru şartları, çağrı merkezi, gişe görevlisi, gişe asistanı, memur alımı, genel merkez, istanbul, ankara, izmir, sınavlar, ne zaman

Gönderi Yap