İş Bankası Takip Memuru Personel Alımı 2014

2 Şubat 2014 Pazar |

İş Bankası 2014 banka personel memur alımları kapsamında bankacılık elemanı alımına devam ediyor. İş Bankası Antalya, Diyarbakır ve İstanbul illerinde görevlendirilmek üzere 19 Şubat 2014 Çarşamba günü sınavla Takip Memuru alımı gerçekleştirilecektir.

İş BankasıTakip Memuru Personel Alımı
Bankanın söz konusu memur alım sınavına iş başvurusunda bulunan adaylar şu aşamalardan geçecekler.
Başvuru, Yazılı sınav, Mülakat, Belge hazırlama aşamalarından oluşmaktadır. Tüm aşamalar sonucunda uygun bulunan adaylar, kadro olanaklarımız doğrultusunda, Takip Memuru pozisyonunda görevlendirilecektir.

İş Bankası Personel Alımı İş Başvurusu
Sınava başvurular 13 Şubat 2014 Perşembe günü saat 10:00’a kadar sadece ik.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Başvuru Formu üzerinden yapılabilecektir. Şubelerimiz veya Genel Müdürlük birimlerimiz aracılığıyla sınav başvurusunda bulunmak mümkün değildir.

İş Başvuru Formu eksiksiz olarak doldurulduktan sonra, formun “Sınava Başvur” bölümü aracılığı ile sınav başvurusu yapılması gerekmektedir. Sistem, sadece aşağıda yer verilen başvuru koşullarını taşıyan adayların başvurusuna imkan vermektedir. Bu nedenle başvuru yapmak isteyen adayların öncelikle bu koşullara uygunluklarını kontrol etmeleri yararlı olacaktır. Sınava başvuruda bulunan adaylardan sadece uygun bulunanlara sınav daveti gönderilecektir.

Sınav sürecinde adaylarımızla sağlıklı biçimde iletişime geçilebilmesi için başta e-posta adresi olmak üzere iletişim bilgilerinin güncel tutulması önem taşımaktadır.

Başvuru yaparken kendileri hakkında gerçek dışı bilgiler veren adaylar, söz konusu durumun alım sürecinin hangi aşamasında fark edildiğine bakılmaksızın süreç dışında bırakılacaklardır.

İş Bankası Takip Memuru Personel Alımı 2014

iş başvurusu, ilanlar, iş başvuru formu, ne iş yapar, yenibiriş.com, kariyer.net, insan kaynakları, nasıl başvuru yapılır, maaş ne kadar, sosyal haklar, başvuru şartları, çağrı merkezi, gişe görevlisi, gişe asistanı, memur alımı, genel merkez, istanbul, ankara, izmir, sınavlar, ne zaman

Gönderiler

  1. Ayşe dedi ki:

    Takip memuru olarak bankanıza iş başvurusu yapmak istiyorum. ilgilenirseniz sevinirim.

  2. zekeriya dedi ki:

    merhaba ben zekeriya 4 yıllık kamu yönetimi mezunuyum ayrıca silhlı güvenlik sertifikam var eğer uygun görürseniz bankanızda çalışmak isterim.teşekkürler.

Gönderi Yap