Garanti Bankası üst yönetimde değişikliğe gitti

1 Ocak 2017 Pazar |

2011 yılında Garanti ailesine katılan ve genel Müdür Vekilliği, Bireysel Bankacılıktan sorumlu Genel Müdür yardımcılığı ile Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdürlüğü görevlerini sürdüren Onur Genç, Garanti’nin hissedarı BBVA Grubu’nun en büyük dört bankasından biri olan ABD’de faaliyet gösteren BBVA Compass’a Genel Müdür olarak atandı. Genç’ten boşalan bireysel bankacılıktan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı koltuğuna ise Bireysel Kitle Bankacılığı pazarlama koordinatörü Mahmut Akten geldi.

17 yılı aşkın süredir KOBİ Bankacılığı’ndan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevini sürdüren Nafiz Karadere ise görevini Garanti Emeklilik Genel Müdürü Cemal Onaran’a devretti. Karadere, gruba bağlı öğretmen akademisi Vakfı (ÖRAV) ve Salt’ta yönetim kurulu başkanlığı görevlerini sürdürmeye devam edecek.

Bireysel Bankacılık Pazarlama Koordinatörü olarak görev yapan Burak Ali Göçer ise Garanti Emeklilik Genel Müdürü olarak görev yapacak. Garanti Ödeme Sistemleri’nde pazarlama ve bireysel kartlardan sorumlu genel müdür yardımcısı olarak görev yapan Işıl Akdemir Evlioğlu ise, Garanti Ödeme Sistemleri genel müdürlüğü görevini devralacak.

garanti bankası çaycı alımı

Garanti Bankası üst yönetimde değişikliğe gitti

iş başvurusu, ilanlar, iş başvuru formu, ne iş yapar, yenibiriş.com, kariyer.net, insan kaynakları, nasıl başvuru yapılır, maaş ne kadar, sosyal haklar, başvuru şartları, çağrı merkezi, gişe görevlisi, gişe asistanı, memur alımı, genel merkez, istanbul, ankara, izmir, sınavlar, ne zaman

Gönderi Yap