Garanti Bankası Personel Alımı, Avrupa Yakası

13 Ocak 2016 Çarşamba |

Garanti Bankası 2016 yılında da bankacılık eleman ve personel alımına devam ediyor. Banka ilanlarını garantili kariyer bölümü üzerinden yayınlayarak yeni gelen iş başvurularını değerlendiriyor.

Garanti Bankası bünyesinde görevlendirmek üzere yeni gişe asistanı alımı yapıyor. Söz konusu işe alım kapsamında göreve gelecek adaylar bankanın Avrupa yakası şubelerinde çalışacaklar. Tam zamanlı personel alımı kapsamında iş başvurusunda bulunmak isteyen adayların taşıması gereken iş başvuru şartları şu şekilde:

En az önlisans mezunu olmak. Henüz 27 yaşını aşmamış olmak. İstanbul Avrupa yakasında ikamet etmek. Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirmek. (erkek adaylar için)

Pazarlama ve satış konusunda deneyimli olmak. Etrafınızda pozitif, güler yüzlü, iletişim ve ikna becerileri yüksek biri olarak tanınmak.

Garanti Bankası’nın söz konusu gişe asistanı personel alımına iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar başvuru için bankanın web sitesi üzerinde garantili kariyer bölümünü ziyaret edebilirler.

Garanti Bankası Personel Alımı, Avrupa Yakası

iş başvurusu, ilanlar, iş başvuru formu, ne iş yapar, yenibiriş.com, kariyer.net, insan kaynakları, nasıl başvuru yapılır, maaş ne kadar, sosyal haklar, başvuru şartları, çağrı merkezi, gişe görevlisi, gişe asistanı, memur alımı, genel merkez, istanbul, ankara, izmir, sınavlar, ne zaman

Gönderiler

  1. EREN KIVANÇ dedi ki:

    BANKANIZDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM LİSE MEZUNUYUM ANKARADA OTURUYORUM

Gönderi Yap