Garanti Bankası İstanbul Gişe Asistanı Personel Alımı

26 Temmuz 2015 Pazar |

Garanti Bankası İstanbul’da genel merkez ve şubelerinde ihtiyaçlar kapsamında personel alımı yapmaya devam ediyor. Personel alım ilanlarını Garantili Kariyer bölümü üzerinden yayınlayan banka İstanbul Avrupa yakası için yeni bir personel alımı yapıyor. Bu kapsamda Avrupa yakası Garanti Bankası şubelerinde görevlendirilmek üzere yeni gişe asistanı alımı yapılacak.

Peki iş başvurusu nasıl yapılacak? Gişe asistanı ne iş yapar? Gişe asistanı maaşı ne kadar?

Garanti Bankası Gişe Asistanı Personel Alım Şartları
En az önlisans mezunu olmak,
Henüz 27 yaşını aşmadıysanız,
İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorsanız,
Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için)
Pazarlama ve satışta iyiyim diyorsanız,
Etrafınızda pozitif, güler yüzlü, iletişim ve ikna becerileri yüksek biri olarak tanınıyorsanız.

Gişe Asistanı Ne İş Yapar?
Gişeye gelen müşterilerin nakit işlemlerini ve talimatlarını gerçekleştirmek ve aynı zamanda gişeden işlem yapmaya gelen müşterilere ürün satışı ve yönlendirmesi yapmaktan sorumludur.

Gişe Asistanı Maaşı Ne Kadar?
Bankalarda gişe asistanı olarak çalışan banka elemanlarını maaşları seviyelerine göre farklılık göstermektedir. Maaşlar 1000 ve 1500 TL arasında farklılık göstermektedir.

Garanti Bankası İş Başvurusu
Bankanın söz konusu personel alımına iş başvurusu yapmak isteyen adaylar garantili kariyer üzerinden veya insan kaynakları portalları üzerinden ilana ulaşarak ve iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler. / Gişe Asistanı Alımı

Garanti Bankası İstanbul Gişe Asistanı Personel Alımı

iş başvurusu, ilanlar, iş başvuru formu, ne iş yapar, yenibiriş.com, kariyer.net, insan kaynakları, nasıl başvuru yapılır, maaş ne kadar, sosyal haklar, başvuru şartları, çağrı merkezi, gişe görevlisi, gişe asistanı, memur alımı, genel merkez, istanbul, ankara, izmir, sınavlar, ne zaman

Gönderi Yap