Finansinvest Personel Alımı Genel İş Başvurusu

4 Şubat 2014 Salı |

Finansinvest ihtiyaçları ölçüsünde personel alımı yapmaya devam ediyor. Şirket genel iş başvuru ilanıyla yeni iş başvurularını topluyor.

Bu bir GENEL BAŞVURU ilanı olup belli bir pozisyona yönelik olarak yayınlanmamıştır. Finansinvest’de niteliklerinize uygun bir pozisyon oluşması durumunda sizinle temasa geçilecektir. Tüm başvurular tarafımızca gizli tutulmaktadır.

Başvuru Şartları, Aranan Nitelikler
“Finansinvest, 1996 yılında Finansbank’ın bir iştiraki olarak kurulmuş genç ve dinamik bir şirkettir. Merkezi İstanbul Akmerkez’ de olan şirketimiz, Adana, Ankara, Antakya, Antalya, Bursa, Gaziantep, İzmir ve Gebze’de bulunan şubeleri ve deneyimli kadrosu ile müşterilerine sermaye piyasalarında hizmet sunmaktadır.

Finansinvest, hisse senedi, bono, repo, yatırım fonu, vadeli işlemler gibi alternatiflerin yanı sıra halka arzlar, özelleştirme danışmanlığı ve proje finansmanı gibi yatırım bankacılığı hizmetleri sunmaktadır. Güçlü araştırma ve yatırım danışmanlığı hizmetlerini sağlam teknolojik altyapısı ile birleştirerek sermaye piyasalarındaki güçlü konumunu her geçen gün daha da arttırmaktadır. / banka personel alımı

Finansinvest hizmetlerini Türkiye’nin en zengin içerik ve işlem platformu www.Finansonline.com ve www.FinansonlineFX.com ile online olarak da desteklemektedir.

Finansinvest, başarıya odaklanmış eğitimli, gelişime açık ve yaratıcı tüm adayların başvurularını değerlendirmektedir.”

Finansinvest Personel Alımı Genel İş Başvurusu

iş başvurusu, ilanlar, iş başvuru formu, ne iş yapar, yenibiriş.com, kariyer.net, insan kaynakları, nasıl başvuru yapılır, maaş ne kadar, sosyal haklar, başvuru şartları, çağrı merkezi, gişe görevlisi, gişe asistanı, memur alımı, genel merkez, istanbul, ankara, izmir, sınavlar, ne zaman

Gönderi Yap