Fibabanka Personel Eleman Alımı, İş Başvurusu

2 Şubat 2014 Pazar |

Türkiye bankacılık sektöründe sağlam adımlar atarak ilerleyen Fibabanka insan kaynakları yapılanma politikası kapsamında banka personel ve eleman alımı yapmaya devam ediyor.

27/12/2010 tarihinde Fiba Grup bünyesine katılan Fibabanka A.Ş, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Gaziantep, İçel, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya, Muğla, Şanlıurfa ve Tekirdağ’da toplam 58 şubesiyle bireysel bankacılık ve ticari bankacılık alanlarında hizmet vermektedir.

Misyon: Müşterilerin beklenti ve ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetler sunmak.
Vizyon: Güçlü bir marka olmanın bilinci ile Fibabanka, müşterilerine ve ortaklarına karlı, verimli ve müşteri odaklı ürün ve hizmetler sunar.

Fibabanka Personel Alımı İş İlanları
Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Gaziantep, İçel, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya, Muğla, Şanlıurfa ve Tekirdağ’da 58 şube ile faaliyet gösteren Fibabanka personel alımlarını yayınladığı iş ilanları ile yapıyor. Fibabanka personel alımlarından yararlanmak ve iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar bankanın iş ilanlarını gerek bankanın kendi web sitesi üzerinden gerekse ik portalları üzerinden takip edebilirler.

Fibabanka İş Başvurusu
Yukarıda belirtildiği gibi bankanın sanal ortamdaki iş ilanlarına ulaşarak ve iş başvuru formu doldurarak Fibabanka personel alımlarına iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Banka 2014 yılında da personel ve eleman alımı yapmaya devam edecektir.

Fibabanka Personel Eleman Alımı, İş Başvurusu

iş başvurusu, ilanlar, iş başvuru formu, ne iş yapar, yenibiriş.com, kariyer.net, insan kaynakları, nasıl başvuru yapılır, maaş ne kadar, sosyal haklar, başvuru şartları, çağrı merkezi, gişe görevlisi, gişe asistanı, memur alımı, genel merkez, istanbul, ankara, izmir, sınavlar, ne zaman

Gönderiler

  1. Ayşe dedi ki:

    25 yaşındayım banka şubelerinizden birinde görev almak isterim. Şehir farketmez. bankacı olmayı çok istiyorum.

  2. nevin dedi ki:

    sizinle çalışmak istiyorum. kırklareli’nde ikamet ediyorum..

  3. müge dedi ki:

    iyi günler ankarada ikamet ediyorum önlisans mezunuyum sizinle çalışmak istiyorum.

Gönderi Yap