Banka Özel Güvenlik Görevlisi Alımı – İş Bankası

13 Ocak 2016 Çarşamba |

Özel güvenlik görevlileri bankacılık merkezlerinde özellikle şubelerde demirbaş elemanlardan birisi. Bankalar zaman zaman özel güvenlik görevlisi alımı için yeni sınavlar düzenliyor ve kapsamda şube ve merkezlerde görevlendirmek üzere yeni özel güvenlik alımı yapıyorlar.

Türkiye İş Bankası da kendine ait şube ve genel merkezinde görevlendirmek üzere yeni özel güvenlik görevlisi alımı yapacak. Söz konusu alımlar düzenlenecek olan bir sınavla gerçekleştirilecek. Banka Boğazlıyan/Yozgat Kağızman/Kars İstanbul Şehir içi Kumluca/Antalya İzmir Şehir içi Simav/Kütahya il ve ilçelerinde şubelerine erkek özel güvenlik görevlisi alımı yapacak.

Adaylar sınava başvurularını 22 ocak tarihine kadar yapabilecekler. Değerlendirmeler banka tarafından yapıldıktan sonra uygun görülen adaylar sınava çağrılacak. Sınav 28 ocakta düzenlenecek.

Başvurular isbank.com.tr üzerindeki iş başvuru formu ile yapılacak. Sınav ile ilgili tüm davet ve duyurular 26 Ocak 2016 Salı günü saat 18.00’den itibaren İş Başvuru Formunda yer alan Başvuru Durum Takip alanından yapılacaktır. Bu tarihten itibaren Başvuru Durum Takip alanının kontrol edilmesi önem taşımaktadır.

Peki özel güvenlik görevlisi alımında aranan başvuru şartları neler?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. 28 Ocak 1988 ve sonrasında doğmuş olmak. Alım yapılacak il ve ilçelerde ikamet ediyor olmak. Askerlik görevini tamamlamış olmak. Geçerlilik süresi 28 Ocak 2017 ve sonrası bir tarih olan Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Sertifikasına sahip olmak. Daha önce Bankamızca yapılan Özel Güvenlik Görevlisi, Şoför, Takip Memuru veya Operasyon Elemanı (Operasyon Destek Elemanı) Alım Sınavlarından birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak.  En az lise veya ticaret meslek lisesi mezunu olmak. Boyu en az 175 cm. olmak. Kamu haklarından yoksun bulunmamak, affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak. Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak. Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak (İşe alım aşamasında tam teş

Banka Özel Güvenlik Görevlisi Alımı – İş Bankası

iş başvurusu, ilanlar, iş başvuru formu, ne iş yapar, yenibiriş.com, kariyer.net, insan kaynakları, nasıl başvuru yapılır, maaş ne kadar, sosyal haklar, başvuru şartları, çağrı merkezi, gişe görevlisi, gişe asistanı, memur alımı, genel merkez, istanbul, ankara, izmir, sınavlar, ne zaman

Gönderi Yap